Jesteśmy firmą doradczo – szkoleniową, specjalizującą się w projektowaniu i dostarczaniu rozwiązań w formie szkoleń, coachingów i doradztwa. Od 25 lat budujemy nasze doświadczenie w Polsce szkoląc pracowników polskich firm, międzynarodowych koncernów, a także instytucji sektora publicznego. Dzięki temu nasze programy oraz know-how są doskonale przystosowane do realiów funkcjonowania przedsiębiorstw w rzeczywistości polskiego rynku.

Projekty i szkolenia prowadzimy w językach polskim, angielskim, francuskim, rosyjskim i ukraińskim.

Nasze projekty realizowane były w Polsce, Europie Środkowo-wschodniej, Rosji, Ukrainie, Bliskim Wschodzie i Kanadzie.

 

Partnerzy GB Resources Polska, to konsultanci, którzy zdobywali swoje doświadczenie zawodowe na pozycjach menedżerskich w różnych branżach w międzynarodowych koncernach w Polsce i za granicą. Zespół ten dzięki różnorodności wiedzy i doświadczeń biznesowych gwarantuje swoim klientom odpowiednie dostosowanie i najwyższą jakość działań rozwojowych.

W zespole zatrudnianych przez firmę trenerów i konsultantów, prócz szerokiego doświadczenia konsultanckiego i trenerskiego, każdy posiada doświadczenie zawodowe zdobywane w uznanych firmach sektora usługowego, FMCG, farmaceutycznego, bankowego i B2B, na różnych szczeblach zarządzania. W zespole naszym pracują także psychologowie organizacji i zarządzania, uzupełniając programy o wiedzę z dziedziny psychologii.

Realizujemy międzynarodowe projekty z partnerami:

Pracujemy zgodnie z: