GB Resources Polska Sp. z o.o. Firma szkoleniowo - doradcza

Skontaktuj się z nami:
(22) 847 98 89

O Firmie GB Resources Polska

Profil

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą, jedną z najbardziej doświadczonych i największych pod względem realizowanych dni szkoleniowych na rynku polskim. Systematycznie, od ponad dwóch dekad budujemy nasze know-how w oparciu o najnowszą wiedzę i trendy w biznesie, a także w oparciu o doświadczenia zdobywane w ramach projektów realizowanych dla naszych Klientów.

Naszym celem jest wspieranie organizacji w osiąganiu celów biznesowych
poprzez rozwój i efektywne wykorzystanie zasobów ludzkich.


Specjalizujemy się w coachingu, szkoleniach i działaniach doradczych z zakresu sprzedaży, zarządzania, umiejętności osobistych i interpersonalnych. Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje i firmy polskie - leaderzy segmentów rynkowych, a także instytucje administracji państwowej. Realizujemy projekty międzynarodowe i współpracujemy z europejskimi firmami szkoleniowymi przy okazji realizowanych przez nie projektów dla klientów globalnych w Polsce.

Nasi konsultanci i trenerzy to praktycy, którzy posiadają wcześniejsze wieloletnie doświadczenia sprzedażowe i zarządcze w różnych segmentach rynku. Ich doświadczenie oraz wiedza, którą przekazują, są wzbogacone o wiedzę psychologiczną z dziedziny biznesu i relacji międzyludzkich w stosunkach profesjonalnych.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Inscape Publishing - właściciela praw do metody DiSC . Jako jedyni w Polsce mamy i umożliwiamy certyfikowanym przez nas trenerom dostęp do pełnego katalogu produktów DiSC.

Historia

W roku 1995 na rynku Europy Centralnej i Środkowej rozpoczęła działalność

GB Resources Group - firma szwajcarsko - brytyjska, specjalizująca się w szkoleniach dedykowanych działom sprzedaży, a także z dziedziny zarządzania (spektakularnym projektem zrealizowanym przez GB Resources Group był dedykowany program Mirror-Mirror dla biur American Express).

W roku 1998 GB Resources Group rozpoczęła działalność na rynku polskim w drodze akwizycji amerykańskiej firmy Power Business - prowadzącej działalność na rynku szkoleniowo doradczym w Polsce od 1992 roku, będącej wyłącznym przedstawicielem na Polskę korporacji edukacyjnej Carlson.

Wskutek przekształceń własnościowych w roku 2003 powstała firma GB Resources Polska, systematycznie wzmacniająca swoją pozycję na rynku dzięki zaufaniu Naszych Klientów i sukcesom w realizowanych projektach rozwojowych.

Odwiedź nas

GB Resources Polska Sp. z o.o.

ul. Naddnieprzańska 31W
04-205 Warszawa

Skontaktuj się z nami

tel: (22) 847 98 89
fax: (22) 847 98 49

gbr@gbr.pl

Media
© GBR - All Rights Reserved