GB Resources Polska Sp. z o.o. Firma szkoleniowo - doradcza

Skontaktuj się z nami:
(22) 847 98 89

Zarząd GBR

Partnerzy GB Resources Polska to unikalny zespół reprezentujący bogatą różnorodność doświadczeń biznesowych.

Marta DeptułaMarta Deptuła

Partner, prezes zarządu. Posiada 15-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w międzynarodowym koncernie FMCG (dział sprzedaży i HR), sieci franchisingowej ( dział business development) oraz firmie szkoleniowo-konsultingowej ( dział sprzedaży, Zarząd), wzbogacone wiedzą kierunkową z zakresu psychologii pracy i organizacji. Cechują ją wyjątkowe umiejętności analityczne i ponadprzeciętne zdolności interpersonalne, co wykorzystuje w pracy w pracy konsultacyjnej i szkoleniowej. W pracy z klientami GBR specjalizuje się w działaniach doradczych w zakresie projektowania systemów rozwojowych (systemy kompetencyjne, akademie menedżerskie, wydarzenia motywacyjno-integracyjne ). Jest jedną z dwóch osób w Polsce licencjonowanych do prowadzenia szkoleń certyfikujących trenerów w metodzie DiSC. Szkolenia prowadzi w językach polskim i angielskim z umiejętności interpersonalnych, osobistych oraz zarządzania. Jest ekspertem od etykiety w biznesie.
Prywatnie – mama dwojga dzieci, wolne chwile poświęca fotografii, jeździe na nartach, lekturze i grze w scrabble.

 

Piotr DeptułaPiotr Deptuła

Partner, członek zarządu. Absolwent Uniwersytetu Montrealskiego, wydziału komunikacji i zarządzania. Posiada ponad 15-letnie międzynarodowe doświadczenie menedżerskie, zdobyte w firmach B2B (sektor finansowy i usługowy) oraz 10-letnie doświadczenie konsultacyjne i trenerskie. Charakteryzuje go spokój oraz wyjątkowa zdolność patrzenia na sytuację klientów z wielu perspektyw, dzięki czemu potrafi trafnie definiować problemy oraz skutecznie je rozwiązywać. W pracy z klientami GBR zajmuje się wdrażaniem systemów zarządzania. Szkolenia i coachingi prowadzi w językach polskim, angielskim i francuskim na wszystkich poziomach menedżerskich, w tym dla top-managementu i zarządów. Prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania i sprzedaży. Jest ekspertem w dziedzinie zarządzania projektami oraz MBO, zarządza międzynarodowymi projektami w organizacjach Klientów.
Prywatnie jest ojcem dwojga dzieci, czas wolny spędza na korcie tenisowym i na stoku, jest miłośnikiem kina polskiego.

 

Ireneusz GóreckiIreneusz Górecki

Partner, v-ce prezes zarządu. Absolwent Ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim, studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada ponad 8-letnie doświadczenie w sprzedaży, w tym 6-letnie doświadczenie w zarządzaniu działami sprzedaży (praca dla międzynarodowej korporacji bankowej oraz firmy szkoleniowo- konsultacyjnej) stworzyło doskonałą podstawę do późniejszych doświadczeń konsultacyjnych i szkoleniowych, które buduje od ponad 8 lat. Wyróżniają go zdecydowanie i niezwykłe nastawienie na realizację celów, co przekłada się na osiągane przez niego sukcesy w zakresie budowania efektywności organizacji (w szczególności działów sprzedaży). W pracy z klientami GBR specjalizuje się w projektowaniu i we wdrażaniu systemowych rozwiązań dla działów sprzedaży (Standardy, Kaskada Coachingowa); Szkolenia i coachingi prowadzadzi w językach polskim i angielskim na wszystkich poziomach menedżerskich, w tym dla top-managementu i zarządów. Prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania i sprzedaży. Jest ekspertem z zakresu Technik Sprzedaży i Coachingu.
Prywatnie – ojciec dwojga dzieci, kibic Formuły1 oraz pasjonat narciarstwa.

Odwiedź nas

GB Resources Polska Sp. z o.o.

ul. Naddnieprzańska 31W
04-205 Warszawa

Skontaktuj się z nami

tel: (22) 847 98 89
fax: (22) 847 98 49

gbr@gbr.pl

Media
© GBR - All Rights Reserved